Цілодобова гаряча лінія

0-800-50-96-96(057) 758-58-40

Купуй разом, заощаджуй та отримуй безліч переваг

Протягом періоду проведення Акції при укладанні договорів страхування з МСК учасники акції отримують такі знижки і переваги:


1.1. при одночасному укладенні поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі поліс ОСАГО), поліса добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (крім відповідальності перевізника) (далі поліс ДВТ) зі страховою сумою не менше 100 000 грн. або договору АЦА, АЦБ, АЦВ, і договору добровільного страхування водія і пасажирів від нещасних випадків (далі поліс ДВТ зі страховою сумою не менше 100 000 грн. терміном на один рік, Страхувальник отримує право укласти договір ОСАГО з розміром франшизи - 0%, і з коригувальний коефіцієнт бонус-малус, що дорівнює величині 0,8.


1.2. при одночасному укладенні поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі поліс ОСАГО), поліса добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (крім відповідальності перевізника) (далі поліс ДВТ) зі страховою сумою не менше 100 000 грн. або договору АЦА, АЦБ, АЦВ терміном на один рік, Страхувальник отримує право укласти договір ОСАГО з розміром франшизи - 0%, і з коригувальний коефіцієнт бонус-малус, що дорівнює величині 0,9.

1.3. при одночасному укладенні поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - ОСАЦВ) і договору добровільного страхування наземного транспорту (ДКО, ДКМ, ДКД, ДКС, ДКВ) терміном на один рік, Страхувальник отримує право укласти договір ОСАГО з розміром франшизи - 0%, і з коригувальний коефіцієнт бонус-малус, що дорівнює величині 0,8, а також договір ДВТ на наступних умовах: - страховий платіж - 1 грн.; - страхова сума - 100 000 грн.; - термін дії - один рік.

1.4. при одночасному укладенні поліса обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі поліс ОСАГО) і договору ДОЗ, ДСА, ОРС або ДСГ терміном на один рік, Страхувальник отримує право укласти договір ОСАГО з розміром франшизи - 0%, і з коректує коефіцієнтом бонус -малус, що дорівнює величині 0,8.

2. Прикінцеві положенія2.1. Умови договорів страхування (розміри страхових сум, страхових платежів та ін.), Порядок визначення яких не встановлено цими Правилами, визначаються відповідно до вимог чинного законодавства України та внутрішніх актів (наказів, настанов, правил і ін.) МСК.2.2. Оголошення про проведення Акції не є пропозицією укласти договори на умовах, визначених цими Правилами, а натомість є запрошенням потенційних учасників акції робити організатору пропозиції щодо укладення договорів на умовах, зазначених више.2.3. МСК має право в будь-який момент оголосити про припинення Акції або змінити умови її проведення.  

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2019 Міжнародна страхова компанія