Українці змінили ставлення до страхової медицини

Павел Розенко. Фото: "Сегодня"За останні роки в Україні змінилося ставлення людей до страхової медицини. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в інтерв'ю "Цензор.net".
"Мені здається, за останні 5-6 років ситуація істотно змінилася. ... Я в цій темі перебуваю досить давно. Пам'ятаю, коли ми намагалися говорити про це в 2005 чи в 2008 році. Тоді було катастрофічне неприйняття. Ми натрапляли на дуже серйозне опір. А ось сьогодні люди середнього віку підтримують цю ідею. Так, є опір системи, тому що вона працює 25 років незалежності, тому її ламати не дуже хочуть. Крім того, у людей старшого покоління існує боязнь, тому що вони вийшли з віку, коли здатні самі себ страхувати. Але в світі працюють нормальні системи страхової медицини, які людей захищають ", - зазначив Розенко.

За його словами, в більшості європейських країн медичне є елементом соціального страхування.
"Очевидно, держава повинна брати на себе певні витрати по забезпеченню охорони здоров'я дітей, людей похилого віку і тих, хто має інвалідність", - уточнив Розенко.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман прогнозує, що медична реформа може бути прийнята восени. 8 червня Верховна Рада прийняла за основу урядовий законопроект №6327 "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", який є частиною медичної реформи.

За матеріалами "Сегодня"

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія