Цілодобова гаряча лінія

0-800-50-96-96(057) 758-58-40

«МСК» відкрила сервіс продажу електронного поліса ОСЦПВ

7 лютого 2018 офіційно стартував продаж електронного поліса ОСЦПВ в Україні. Міжнародна Страхова Компанія пройшла атестацію від технічного партнера МТСБУ, і почала продаж електронного полісу.Тепер офіційно клієнти «МСК» зможуть крім традиційного способу придбання поліса автоцивілки, укладати договори через інтернет і отримувати електронні поліси страхування.
За даними МТСБУ, за все успішно атестацію пройшло близько 20 страховиків ОСЦПВ, «МСК» так само пройшла атестацію і запустила електронрний сервіс продаж.

Історична подія для українського страхового ринку стало можливим завдяки роботі сотень фахівців, як в МТСБУ, так і з боку страховиків. І я вдячний кожному, хто зробив свій внесок у нашу спільну справу ».
Впровадження електронного полісу - важливий етап розвитку страхового ринку України. Це результат копіткої роботи сотень фахівців страхових компаній протягом декількох років.

Страхові компанії стають технологічними, сучасними і зручними для клієнта. Страховик на відстані одного кліка в режимі 24/7 - це нинішня реальність. Тепер у клієнта є можливість як укласти договір ОСАГО в електронній формі, так і врегулювати страховий випадок через електронний європротокол. Автоматизація значної частини бізнес процесів зробить страховий ринок більш ефективним і надійним, а відносини з клієнтом прозорими і довготривалими, вважають в МТСБУ.
Поліс від Міжнародної Страхової компанії при необхідності можна роздрукувати відразу або пізніше, документ буде відправлений на зазначений e-mail. Електронний документ має таку ж юридичну силу, як і паперовий, завірений підписом і печаткою «МСК».

Перевірити справжність поліса ОСЦПВ можна на сайті МТСБУ. Це значно запобіжить шахрайські махінації з страховими продуктами, клієнт онлайн бачить реєстрацію поліса в єдину централізовану базу даних МТСБУ.
Завдяки впровадженню електронного полісу спроститься можливість перевірки його наявності з боку поліції, яка зможе це зробити завдяки доступу до централізованої бази даних МТСБУ. Після реєстрації всіх полісів в базі, ймовірність придбання поліса у шахраїв зводиться до мінімуму, а споживачі фінансових послуг отримують додаткові гарантії майбутніх виплат.

Тепер, маючи електронний договір від «МСК», водієві не обов'язково мати при собі його паперову версію. Перевірка валідності поліса буде здійснюватися співробітниками Національної поліції за реєстраційним номером автомобіля, або за номером самого договору. Сама перевірка буде здійснюватися в режимі онлайн за допомогою планшета.
Паперовий поліс буде звертатися паралельно з електронним протягом року, і буде мати рівну з ним юридичну силу.

На час перехідного періоду, щоб уникнути непорозумінь, МТСБУ рекомендує водіям - власникам електронних договорів мати з собою роздруковану візуальну форму електронного полісу.
Для простого споживача додасться можливість укласти договір ОСЦПВ за допомогою планшета, комп'ютера, за допомогою інтернету. Хто хоче отримати паперовий поліс, то ця можливість у нього залишиться, вона не обмежена в часі.

Нагадаємо, що Розпорядження Нацкомфінпослуг "Про затвердження змін до положення про особливості укладання договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", яке вводить електронний поліс в Україні, набула чинності 7 лютого 2018 року.


 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2019 Міжнародна страхова компанія