Цілодобова гаряча лінія

0-800-50-96-96(057) 758-58-40

Електронний поліс ОСАГО в Україні. Як патруль буде перевіряти валідність е-полісів?

Поліцейські під час здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху будуть використовувати Інфопортал Національної України і базу МТСБУ для перевірки дійсності договорів внутрішнього (ОСАГО) або міжнародного («зелена карта») обов'язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів.
В офіційній відповіді, зокрема підкреслюється, що згідно з ч. 1 ст. 126 Кодексу України про адміністративні порушення, керування транспортним засобом особою, яка не має при собі посвідчення водія певної категорії, реєстраційний документ на транспортний засіб, а також поліса (договору) ОСАГО тягне за собою накладення штрафу в розмірі 25 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також наголошується, що згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31 серпня 2017 року Україна з 7 лютого 2017 року договору ОСАЦВ можуть полягати в електронній формі.
В даний час робочі групи, розробили зміни до Правил дорожнього руху. - «Там будуть вказані два види полісів: електронний і звичайний. Також буде вказано, що наявність поліса може перевірятися шляхом пред'явлення його на паперовому або електронному носії, або підтвердженням з Централізованої бази даних (МТСБУ). Правила дорожнього руху затверджує Кабінет міністрів. Нацполіція впровадила у себе нову систему перевірки, в тому числі за допомогою ЦБД Моторного бюро.
Продажі електронного поліса ОСАЦВ в Україні офіційно стартували з 7 лютого 2018 року.
Тепер офіційно власники транспортних засобів зможуть крім традиційного способу придбання поліса автоцивілки, укладати договори через інтернет і отримувати електронні поліси страхування.
Впровадження електронного полісу - важливий етап розвитку страхового ринку України. Це результат копіткої роботи сотень фахівців страхових компаній протягом декількох років.


 


 


 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2018 Міжнародна страхова компанія