Цілодобова гаряча лінія

0-800-50-96-96(057) 758-58-40

з 1 жовтня необхідно включати денні ходові вогні


На заміських дорогах з 1 жовтня необхідно включати денні ходові вогні або ближнє світло фар."З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно включати денні ходові вогні або ближнє світло фар. Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня це положення є обов'язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху на затемнених ділянках дороги, як в світлий час доби, так і в темний ", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що саме в цей період, в зв'язку з скороченням світлового дня і погодними умовами виникає необхідність в підвищенні видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху.

У поліції додали, що за ігнорування цієї норми, згідно з частиною 2 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення за "Порушення водіями транспортних засобів правил користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів "передбачений штраф в розмірі 425 гривень.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2019 Міжнародна страхова компанія