«СТОПфальшивка» перевірка сертифікатів «Зелена карта»

МТСБУ була зібрана і проаналізована інформація про результати перевірок сертифікатів «Зелена карта» на окремих автомобільних пунктах перетину державного кордону в 6 прикордонних загонах (Могилів-Подільський і Білгород-Дністровський прикордонні загони Південного регіонального управління; Мостиський, Львівський і Чернівецький прикордонні загони Західного регіонального управління; Житомирський прикордонний загін Північного регіонального управління Державної прикордонної служби).
На цих пунктах контролю в різні проміжки часу, починаючи з лютого 2019, прикордонного контролю та перевірки наявності поліса «Зелена карта» зазнали майже 175 тис. Авто української реєстрації.
Із загальної кількості перевірених транспортних засобів, понад 11 300 автомобілів були повернуті через відсутність «Зеленої карти». Таким чином, приблизно 6,5% автовласників намір перетнути кордон на виїзд без чинного страхового сертифіката «Зелена карта».
Водіям таких авто було запропоновано укласти договір міжнародного страхування, їм були надані роз'яснення щодо законодавчих підстав таких вимог з боку співробітників Держприкордонслужби.
Увага! Також були виявлені окремі випадки спроб водіїв пред'явити підроблений поліс. Ці водії були передані в руки представників правоохоронних органів.
Державна Прикордонна Служба України почала перевірку в автоматичному режимі наявності і дії полісів «Зелена карта» при перетині кордону на виїзд українським автовласниками з 8 лютого 2019 року.
Введення автоматизованої перевірки полісів - частина заходів, реалізованих МТСБУ в рамках програми «СТОПфальшівка», яка почала діяти з другого півріччя 2015 року зі метою системного запобігання обігу фальшивих і фальсифікованих страхових полісів ОСЦПВ.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія