Зелена карта змінює колір

14 червня 2019 року було приняте рішення за зміну формату міжнародного страхового сертифікату «Зелена карта». Національним Бюро, яке приймає відповідне рішення, дозволяється перейти від існуючого зараз, звичного сертифіката зеленого кольору (від якого поліс і отримав свою назву) до чорно-білого бланка для можливості роздруківки електронного сертифіката на звичайних принтерах.

З 1 липня 2020 року бланки нового формату повинні прийматися всіма органами, контролюючими дорожній рух і автомобільне переміщення між країнами системи «Зелена карта». Зараз йде процес адаптації внутрішніх документів Бюро до нових вимог і комунікація з представниками органів державної влади країн-членів системи по забезпеченню прийняття чорно-білих бланків «Зеленої карти» з червня 2020 року.

Запланований перехід на новий формат бланка поліса «Зелена карта» - фактично перший крок до скасування «папірців» в рамках всієї системи, до повної діджіталізаціі і трансформації документообігу в електронну форму. І це дуже зручно для водіїв, які відправляються за кордон на автомобілі: договір можна буде укладати в електронній формі, дистанційно, без візиту в офіс страховика, легко вирішуватимуться ситуації, коли сертифікат, наприклад, забули вдома або втратили - його можна буде знайти в базі національного Бюро «Зелена карта» і просто роздрукувати знову, каже Володимир Шевченко.

Також з'явиться можливість, вже перебуваючи за кордоном, пролонгувати дію договору «Зелена карта» або укласти договір на новий термін, якщо водій затримався за кордоном довше, ніж розраховував і термін дії чинного договору закінчився.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія