ПРОВЕДЕНО СТРАТЕГІЧНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ ТДВ «МСК»

Під час проведення загальних зборів учасників ТДВ «МСК» від 31.01.2020 року, було прийнято низку стратегічних кадрових та організаційних рішеннь.

Акціонери та інвестори заслухали звіт Наглядової Ради за 2019 р. та прийняли рішення про введення до складу Наглядової Ради Товариства: Олексія Гічко, Вадима Багнюка та Юрія Швеця.

Також, за підсумками зборів було визначено стратегічні ініціативи розвитку Товариства, які доручено виконати Наглядовій Раді Товариства у 2020-2022 р.

Крім того, за підсумками року, достроково припинено повноваження членів Наглядової Ради Володимира Скалацького та Олександра Каращука.

Радником з диджиталізації Голови Наглядової Ради став відомий в Україні та за її межами Алекс Русанов, провідний євангеліст, бізнес-девелопер, із досвідом роботи в мультинаціональних ІТ-корпораціях  

Кирило Нефьодов, Голова Наглядової Ради «МСК», розповів прес-службі Компанії про деякі деталі загальних зборів:

«Найважливіще - це люди, члени нашої Сім'ї МСК. Сьогодні до складу наглядового органу, який відповідає за імплементацію стратегії, увійшли нові талановиті фахівці, з багатим досвідом і компетенціями в сферах IT-технологій, страхуванні та сек'юритизації бізнес-процесів.

Впевнений, що погоджені Акціонерами зміни дозволять оптимізувати управління нашою компанією, забезпечать послідовне використання синергії і прискорить прийняття рішень. Також, сьогодні були заслухані і визначені шляхи подальшої капіталізації Компанії, - ці рішення були прийняті ще у грудні 2019 року, а сьогодні ми вже активно приступили до їхньої реалізації, готуємо необхідні процедури, щодо повідомлення і погодження із регулятором, тощо...

Метою «МСК» була та залишається подальша адаптація Компанії до потреб майбутнього, зміцнення позицій на ринку страхування шляхом інновацій та високої прибутковості. А також, активна стратегічна розробка інтерактивних та інноваційних рішень для більшої мобільності усіх процесів. 

Хочу повідомити, що найближчим часом «МСК», вперше в Україні здійснить врегулювання страхового випадку в абсолютно «космічний» спосіб, але поки що –  деталі не можу розповісти, щоб не зіпсувати сюрприз. Ми будемо широко висвітлювати цю подію разом із ЗМІ, тому, треба набратися трохи терпіння!!!»


На зборах також був присутній Вадим Кірічко, Голова Правління МСК: 

«Від імені Менеджменту дуже вдячен Акціонерам і Інвесторам за розуміння потреб сьогоденного ринку страхування. 

В наступні три місяці, разом з оновленою, посиленою Наглядовою Радою, буле розроблений більш поглиблений стратегічний план розвитку Компанії. 

Ми стаємо більш потужнішими! Залишайтесь з нами на зв’язку! Ми дбаємо про те - що Ви любите!»

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія