НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ В СКЛАДІ ПРАВЛІННЯ «МСК»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У травні 2020 року відбулися збори правління Міжнародної страхової компанії «МСК», де було затверджено ротації в керівному складі. Заступником голови правління, директором зі стратегічного розвитку компанії та інших питань призначено Андрія Тарасова.

«Це новий етап для нашої сім’ї «МСК» та новий виклик для нашого колеги, члена правління, нашого Chief Project Officer і партнера Андрія Тарасова! На все добре, до нових успіхів!» — прокоментував призначення голова наглядової ради Кирило Нефьодов.

«На обрії багато нових проєктів, і головним завданням є надання клієнтам якісних сервісів та посилення позицій «МСК» на ринку страхування України», — відзначив заступник голови правління Андрій Тарасов.

Сьогодні можна сказати, що «МСК» прогресує, крокує в ногу з часом, утілює інноваційні технології та ефективно розвивається. Упевнені, що з призначенням Андрія Тарасова компанію очікує важлива робота з діджитал-трансформації страхування та нові цифрові рішення, які допоможуть організувати діяльність підприємства й надалі надавати якісні страхові послуги.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія