ЗМІНИ У СКЛАДІ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ «МСК»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 У листопаді 2020 року відбулися збори учасників Товариства Міжнародної страхової компанії «МСК», де було затверджено зміни у складі Наглядової ради.

 

 Зі складу Наглядової ради Товариства вийшов Василій Хома у зв'язку із переходом на державну службу. До складу наглядової ради увійшов Максим Марчук, який очолить  напрямки стратегічного менеджменту та управлінські питання розвитку компанії. Максим Марчук має багаторічний успішний досвід управління в банківській та фінансовій сфері, антикризового та інвестиційного менеджменту на українському ринку, має науковий ступінь.

 

 «Сучасні погляди та великий досвід у фінансовій сфері – це те, що потрібне компанії, що розвивається швидкими темпами. Тому раді вітати  у складі наглядової ради сама таку людину!» — прокоментував призначення голова наглядової ради Кирил Нефьодов.

 

«Спільне стратегічне бачення ключових векторів майбутнього українського страхування дозволить нам зберегти та розвинути національний страховий ринок, ефективно вбудувати його в європейський контекст, додавши нові сенси, підвищити статус українських страховиків в суспільстві!!» — прокоментував своє призначення член наглядової ради Максим Марчук.

 

Компанія з 20-річним досвідом роботи «Міжнародна страхова компанія»  одна з небагатьох компаній, що впроваджують у щоденну роботу інноваційні технології та опановують нові, сучасні інструменти надання страхових послуг. Лідер України за темпами зростання електроних продажів - «МСК» продовжить нарощувати страховий портфель, розробляти та впроваджувати нові страхові продукти, стежити за якістю послуг, що надаються і покращувати їх.

 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія