Нардеп спростував чутки про медичне страхування


За словами Шипко, для того, щоб медичне страхування в Україні запрацювало не потрібні зміни до Конституції. «Це міф і вигадка тих, кому зараз вигідна ситуація в галузі, коли медична допомога недоступна для населення України», - додав він.

Крім того, народний депутат наголосив, що у Держави є ресурси забезпечити кожного пенсіонера, кожного безробітного і кожної дитини повноцінної і доступної медичної допомогою. «Ніхто не буде платити гроші за страховку з пенсії! Є медична субвенція, і зараз вона оплачує стіни в лікарнях, а повинен оплачувати безпосередньо надані медичні послуги! »- Зазначив нардеп.

Чи не буде платити страхові внески зі своєї кишені і працює категорія громадян. І бюджетники, і ті, хто працює на великих і маленьких підприємствах будуть застраховані. В цьому випадку страховий внесок буде платити не працівник, а роботодавець.

Розмір внеску не прив'язаний до фонду заробітної плати і для всіх він однаковий, що виключає ризики тінізації економіки.

Також, слід зазначити, що, згідно із законопроектом №4981, Держава має всі важелі для забезпечення контролю за діяльністю і фінансовим станом страховика, чіткі вимоги до якого встановлює орган, уповноважений Кабінетом Міністрів України. Тому, не може йти навіть мови про приватне самоуправство.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія