Про компанію

Товариство з додатковою відповідальністю «Міжнародна страхова компанія» (скорочена назва – ТДВ «МСК») створена у 2001 році на підставі Протоколу № 01 зборів учасників від 11.01.2001 р. (дата проведення державної реєстрації 17.01.2001 р., номер запису  про юридичну особу до ЄДР 14801200000006968).
Сьогодні ТДВ «Міжнародна страхова компанія»  - компанія, що динамічно розвивається, яка враховує всі кращі тенденції бізнесу та управління.
ТДВ «Міжнародна страхова компанія» демонструє стійке зростання страхових платежів, що дозволяє їй посилювати свої позиції на страховому ринку України.
ТДВ «Міжнародна страхова компанія» пропонує своїм клієнтам універсальний портфель послуг, який передбачає комплексні програми захисту інтересів бізнесу та широкий спектр страхових послуг.
ТДВ «Міжнародна страхова компанія» має 22 ліцензії, з них 10 з обов’язкових видів страхування та 12 з добровільних видів страхування.
До складу вищого керівного органу «МСК» увійшли Голова Правління — Кірічко Вадим Іванович. Крім того, на посаду Першого Заступника Голови Правління  призначено Слукіна Ігоря Юрійовича, який до цього очолював департамент роздрібних продажів,  Заступник Голови Правління–директор зі стратегічного розвитку компанії Тарасова Андрія Андрійовича, а також Член Правління  Литвиненко Олена Володимирівна керувала департаментом з андерайтингу та методології.
 
Клієнти та партнери
Клієнтами ТДВ «МСК» є фізичні та юридичні особи які цінують якість страхових послуг, професійність та досвід. ТДВ «МСК» надає страхові послуги переважно в м. Харкові і Харківській області. ТДВ «МСК» має партнерські відносини з великими промисловими підприємствами, які є лідерами в різних галузях економіки.

 
Повага до Клієнта
Головний капітал ТДВ «МСК» - її Клієнти.
Страхувальники ТДВ «МСК» мають можливість отримати індивідуальну програму страхування. При цьому фахівці компанії демонструють абсолютну прозорість і гнучкість в розрахунку її тарифів.
Щоб зекономити час своїх Клієнтів, ТДВ «МСК» створила для них додаткову можливість оформити заявку на придбання полісу прямо на сайті компанії.

 
Високий професіоналізм
ТДВ «МСК» представляють компетентні фахівці, які відповідно до сучасних вимог ринку постійно підвищують кваліфікацію, проходять відповідні тренінги та навчання. Як результат, компанія використовує сучасний менеджмент і впроваджує інноваційні страхові продукти.

 
Участь в об'єднаннях фінансових установ
ТДВ «Міжнародна страхова компанія» є асоційованим членом моторного (транспортного) страхового бюро України. Таке членство дозволяє компанії надавати послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Крім того, компанія є активним членом  Ліги страхових організацій України (ЛСОУ), та Харківського союзу страховиків (єдиного в Україні регіонального об'єднання фінансових установ). 

 
Відомості про ТДВ «МСК» в ЄДР та реєстрі фінансових установ:
- Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
- Державний реєстр фінансових установ  - https://kis.nfp.gov.ua/

Ідентифікаційний код (Код ЄДРПОУ) 31236795
UA113515330000026005052336393 ПриватБанк
UA983510050000026508063109900 УкрСиббанк


 

 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія