КАСКО


 

КАСКО стандарт

Договір страхування транспортних засобів фізичних осіб за всіма ризиками. Можливе укладання договору без обмеження кількості і віку осіб, допущених до управління застрахованим транспортним засобом. Значення має стаж, який повинен бути не менше 2 років. При розрахунку вартості до даної позиції застосовується відповідний коефіцієнт.

КАСКО-міні

Договір страхування транспортних засобів фізичних осіб за всіма ризиками, виключаючи ризик викрадення. ДТП. В даному випадку розуміється зіткнення застрахованого автомобіля з іншими автомобілями; наїзд на нерухомі предмети; падіння на автомобіль будь-якого предмета (включаючи сніг, лід); пожежа, самозаймання, вибуха.

КАСКО VIP

Договір страхування транспортних засобів фізичних осіб за всіма ризиками. Відшкодовуються витрати по транспорту пошкодженого транспортного засобу, якщо він не на ходу, до найближчого місця ремонту або до найближчої стоянки, в межах 500 грн. Рішення про виплату страхового відшкодування приймається протягом 10 робочих днів.

КАСКО доступний

Договір страхування транспортних засобів фізичних осіб за ризиком ДТП. В даному випадку розуміється зіткнення застрахованого автомобіля з іншими автомобілями з обов'язковою наявністю вини водія застрахованого автомобіля. На страхування приймаються справні ТЗ вартістю не більше 250 000 грн. з терміном експлуатації навіть більше 7 років.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія