Експрес страхування житла

Експрес-страхування розраховане для тих, кому важлива можливість швидкого оформлення договору страхування майна.
Договір укладається без заповнення заяви, опису і без огляду. На Ваш вибір пропонуються фіксовані страхові суми, страхові платежі і франшизи.
Так само можливий варіант Експрес-страхування "за першою подією», коли відповідальність МСК обмежується страховою сумою і одним заявленим страховим випадком. Тобто після того, як Ви вперше заявили про страховий випадок і отримали страхове відшкодування, договір страхування припиняє свою дію.
 
Як це працює?
Що можна застрахувати:
приміщення (квартиру або будинок): конструктивні елементи, вікна, двері; внутрішню обробку стель, стін і підлоги приміщення; інженерне оснащення (санітарно-технічне та опалювальне обладнання, газові та електричні плити, електро-, газо-, тепло-, водолічильники, електропроводку, телевізійний і телефонний кабелі);
рухоме майно, яке знаходиться в приміщенні, - меблі, електронну техніку, побутову техніку (холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини, комп'ютери, відео- і аудіосистеми і т.п.), майно домашнього користування (гардини, ковдри, килими).
Страхування здійснюється комплексно від наступних ризиків:
 • пожежа
 • вибух
 • заливання
 • стихійні явища
 • протиправні дії третіх осіб (хуліганство, розбій)
За договором експрес - страхування НЕ страхує ризики «Розкрадання майна шляхом крадіжки зі зломом або грабежу»
Страхова виплата проводиться в розмірі фактичних збитків, але не більше страхової суми, встановленої Договором. Страховик у разі настання страхового випадку відшкодовує вартість відновлювального ремонту з урахуванням умов, наведених нижче:
 • максимальна сума страхового відшкодування на внутрішню обробку становить 50% від страхової суми, встановленої для нерухомого майна по кожному страховому випадку.
 • максимальна сума страхового відшкодування на одиницю рухомого майна становить 50% від страхової суми для рухомого майна по кожному страховому випадку.
 • максимальна сума страхового відшкодування на вікна, двері за кожним страховим випадком - 7% від страхової суми нерухомого майна.
 • Виплата страхового відшкодування проводиться не пізніше 15 банківських днів після прийняття рішення про виплату страхового відшкодування. Рішення про виплату або відмову у виплаті страхового відшкодування Страховик приймає протягом 15 днів після отримання всіх необхідних документів.   
На яких умовах?
Страхову сума: Ви можете визначити самостійно, на вибір - 20 000 грн., 50 000 грн., 100 000 грн., 150 000 грн., 300 000 грн .;
Термін дії: від 1 місяця до 1 року;
Територія дії: за адресою місцезнаходження застрахованого майна.
Скільки коштує?
Тариф встановлюється у відсотках від страхової суми.
Мінімальний місячний страховий платіж становить 12 грн . 
Переваги страхування в МСК.
МСК готова запропонувати кожному потенційному Страхувальнику, в залежності від рівня його доходу та споживчих переваг, страхове покриття з оптимальним співвідношенням обсягу покриття та ціни продукту. З МСК ви маєте можливість:
 • оперативно укласти договір;
 • можливість швидкого визначення страхової суми.


 
Як оформити договір страхування? 
Необхідні документи:
документи необхідні для ідентифікації страхувальників. 

 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія