Автострахування


 

"АВТОЦИВІЛКА" (ОСЦПВО, ОСАГО)

Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів є одним з обов'язкових видів страхування. Це обумовлено тим, що керування транспортним засобом пов'язано з підвищеними ризиками. Основним завданням є захист майнових інтересів всіх учасників дорожнього руху. Таким чином, придбавши поліс ГПО Ви отримуєте впевненість в тому, що страхова компанія, в разі ДТП відшкодує збиток, заподіяний потерпілим .

Страхування від нещасного випадку на транспорті

Страхування від нещасного випадку на транспорті

Цей вид страхування є обов'язковим для юридичних осіб - транспортних компаній відповідно до законодавства України. За полісом страхування від нещасного випадку на транспорті відшкодовуються збитки, завдані здоров'ю або життю пасажирів і водіїв в результаті нещасного випадку під час рейсової поїздки.

Зелена карта

Зелена карта

Це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю і здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП. Іншими словами, виїжджаючи за кордон, не важливо, в Росію чи Німеччину, ви стаєте повноцінним учасником дорожнього руху, цієї країни. У разі ДТП, якщо у вас є Зелена карта, вартість якої невисока, ви позбавите себе від витрат, пов'язаних з компенсацією збитку (матеріального чи здоров'ю) постраждалій особі.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія