"АВТОЦИВІЛКА" (ОСЦПВО, ОСАГО)

Працівнику ПОЛІЦІЇ Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів призначений для покриття непередбаченого збитку, який може нанести водій транспортного засобу майну або здоров'ю інших учасників дорожнього руху. У разі виникнення ДТП, учасником якого став власник поліса автоцивілки, матеріальні збитки в межах страхової суми виплачується не самим водієм, а страховою компанією. Поліс автоцивілки покриває збитки потерпілим, а не власнику страхового поліса.
Також слід знати, що згідно із чинним законодавством України за експлуатацію транспортного засобу, що належить юридичній особі, без поліса автоцивілки передбачений штраф у відношенні особи, відповідальної за випуск транспортних засобів на лінію в розмірі 680-850 грн .
Ми рекомендуємо Вам також застрахуватися від нещасного випадку на транспорті

Как это работает?


 

Як це працює?
Автоцивілка є одним з обов'язкових видів страхування . Але цей поліс потрібен не тільки працівнику ПОЛІЦІЇ. Основне завдання цього виду страхування - захистити учасників дорожнього руху від непередбачених витрат внаслідок ДТП, а саме відшкодувати збиток постраждалій стороні .
Страховим випадком є заподіяння шкоди третім особам, внаслідок дорожньо - транспортної пригоди , що сталася під вини власника поліса автоцивілки .
При настанні страхового випадку МСК відшкодовує шкоду, завдану життю, здоров'ю та майну потерпілого особи в межах встановленої страхової суми.
Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 90 днів з дня подачі постраждалим заяви на виплату.
Детальніше з умовами і порядком виплати страхового відшкодування можна ознайомитися в розділі страховий випадок.

На каких условиях заключается договор страхования?


 

На яких умовах укладається договір ?
Договір обов'язкового страхування поширює свою дію на будь-якого водія , який керує транспортним засобом , зазначеним у полісі на законних підставах.
Страхова сума:
100 000 грн. на кожного потерпілого - за шкоду, заподіяну майну ( автомобілі , споруди і конструкції , які пошкоджені транспортним засобом під час руху);
200 000 грн. на кожного потерпілого - за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю.
Термін дії: 12 місяців.
Однак , за бажанням страхувальника , наприклад , для тих водіїв , які використовують автомобіль сезонно , може бути визначений період експлуатації транспортного засобу тривалістю менше 1 року , але не менше 6 місяців. У зв'язку з цим вартість поліса зменшиться .
Укладання договорів обов'язкового страхування цивільно - правової відповідальності на термін менше одного року , але не менше ніж на 15 днів допускається виключно щодо :

 • незареєстрованих транспортних засобів - на час до їх реєстрації; тимчасово зареєстрованих транспортних засобів - на час до їх постійної реєстрації;

 • зареєстрованих транспортних засобів на території іноземних держав - на час їх перебування на території України;

 • транспортних засобів, що підлягають технічному контролю - на термін, що не перевищує строку чергового проходження обов'язкового технічного контролю.

У разі зміни власника застрахованого транспортного засобу договір страхування зберігає свою силу до завершення терміну його дії.

 • Територія дії: територія України.

Сколько стоит?

 

Скільки коштує?
Розмір страхового платежу залежить від типу транспортного засобу, об'єму двигуна, місця реєстрації та інших обставин.
Так, наприклад мінімальна вартість страхового поліса без застосування знижок , передбачених законодавством :
для найбільш поширених легкових автомобілів категорії B1 з об'ємом двигуна до 1,6 л . з реєстрацією в м. Харків становить 1028,16 грн .

Преимущества страхования в МСК
 

Переваги страхування в МСК.

 • Автострахування від МСК - вигідне рішення для Вашого бізнесу.
 • Співпрацюючи з МСК , Ви отримуєте індивідуальний підхід , конкурентні ціни , якісний сервіс.
 • Так само МСК гарантує швидке прийняття рішення про виплату.
Как оформить?

 

Як оформити договір страхування ?
 

 • звернутися в будь-який офіс МСК;
 • зв'язатися з нами за телефоном 7-156-100;
 • залишити заявку на сайті;
 • викликати агента.

Необхідні документи:

 • документи необхідні для ідентифікації страхувальників;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
 • посвідчення водія. 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія