Зелена карта

Зелена карта - це обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта", згідно з яким страхова компанія буде відшкодовувати витрати пов'язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, іншому майну, життю і здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП. Іншими словами, виїжджаючи за кордон, не важливо, в Росію чи Німеччину, ви стаєте повноцінним учасником дорожнього руху, цієї країни. У разі ДТП, якщо у вас є Зелена карта, вартість якої невисока, ви позбавите себе від витрат, пов'язаних з компенсацією збитку (матеріального чи здоров'ю) постраждалій особі.

 
Як це працює?
Поліс «Зелена карта» в Україні є обов'язковим документом при виїзді за межі країни (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №333). Контроль за наявністю даного поліса при виїзді за межі нашої країни покладений на Державний комітет у справах охорони державного кордону України. «Зелена карта» здійснює за межами України ту ж функцію, що і знайомий усім нам поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності. «Зелена карта» гарантує покриття витрат, що виникли в разі нанесення автовласником шкоди здоров'ю або майну третіх осіб. Збитки потерпілим компенсуються страховою компанією винного водія, а врегулюванням страхових випадків займається Моторне Бюро країни перебування.
Перелік страхових випадків, умови твори страхової виплати, причини відмови у страховій виплаті, права і обов'язки сторін, а також відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання умов договору визначається законодавством про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів тієї країни відвідування, де стався страховий випадок. Зміни та припинення дії самого поліса визначається відповідно до законодавства України.
При настанні страхового випадку на території країн-учасниць міжнародної системи "Зелена карта" необхідно пред'явити копію свого поліса постраждалій особі.
 
На яких умовах укладається договір?
Страхова сума: не передбачена на етапі оформлення поліса. Це пов'язано з тим, що вона встановлюється відповідно до законодавства країни-учасниці міжнародної системи "Зелена карта".
Термін дії: від 15 діб до 1 року
Територія дії: країни-учасниці міжнародної системи "Зелена карта". 
Скільки коштує?
На ціну впливають три основні чинники: країна і термін перебування, тип автомобіля.  
Переваги страхування в МСК.
Зелена карта від МСК - вигідне рішення для Вашого бізнесу.
Співпрацюючи з МСК, Ви отримуєте індивідуальний підхід, конкурентні ціни, якісний сервіс.
Так само МСК гарантує швидке прийняття рішення про виплату.


 
 

Як оформити договір страхування?

  • звернутися в будь-який офіс МСК;
  • зв'язатися з нами за телефоном 7-156-100;
  • залишити заявку на сайті.
    Необхідні документи:
  • документи необхідні для ідентифікації страхувальників;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • посвідчення водія.
 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія