Страхування співробітників

Добровільне медичне страхування (безперервне страхування здоров'я)

Добровільне медичне страхування - один з видів особистого страхування, який забезпечує можливість повної або часткової виплати коштів за надання медичних і медико-профілактичних послуг Застрахованим особам у разі розладу здоров'я.

Добровільне страхування здоров'я на випадок хвороби

Добровільне страхування на випадок хвороби спрямоване на ефективний захист майнових інтересів співробітників пов'язаних з тимчасовою або стійкою втратою працездатності, а так само смерті внаслідок гострого захворювання або загострення хронічної хвороби.

Страхування від нещасного випадку

Цей вид страхування спрямований на захист майнових інтересів співробітників, пов'язаних з тимчасовою або стійкою втратою працездатності, а також смерті в результаті настання нещасного випадку.

Страхування пожарних дружин

Обов'язковий вид страхування, який здійснюється на підставі Порядку і умов обов'язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд), затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 1995 № 232.

Комплексне туристичне страхування

Являє собою цілий комлекс страхових послуг спрямованих на захист майнових інтересів страхувальників під час перебування за кордоном України.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія