Цілодобова гаряча лінія

0-800-50-96-96(057) 758-58-40

Обов'язкове страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки

Даний вид страхування є обов'язковим і здійснюється на підставі Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб'єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об'єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежо-і вибухонебезпечні об'єкти та об'єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характеру, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 № 1788.

Як це працює?
Страхувальниками є суб'єкти господарювання, яким на праві власності або іншій законній підставі належать об'кти підвищеної небезпеки.
Предметом страхування є майнові інтереси Страхувальника, пов'язані з його обов'язком, відповідно до чинного законодавства України, відшкодувати шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та майну третіх осіб або навколишньому природному середовищу в результаті аварії на експлуатується небезпечному об'єкті.
Страховим випадком є ​​заподіяння прямої шкоди життю, здоров'ю, майну третіх осіб, а також навколишньому природному середовищу внаслідок пожежі або аварії на об'єкті підвищеної небезпеки.
Страхові виплати здійснюються в такому розмірі:
1) при заподіянні шкоди життю і здоров'ю третіх осіб:
 
  • в разі тимчасової непрацездатності потерпілого - один неоподатковуваний мінімум доходів громадян за кожен день, але не більше 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • в разі встановлення потерпілій особі I, II або III групи інвалідності - 450, 375 або 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно;
  • в разі смерті потерпілого - 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
2) при заподіянні шкоди майну третіх осіб - в розмірі прямого збитку, заподіяного потерпілому, але не більше 20% страхової суми.
3) при заподіянні шкоди природним ресурсам, територіям та об'єктам природно-заповідного фонду - у розмірі збитку, визначеного відповідно до чинного законодавства України, але не більше 30% страхової суми;
Рішення про виплату страхового відшкодування приймається протягом 14 робочих днів з дати отримання всіх необхідних документів.
На яких умовах укладається договір?
Страхова сума: визначається за кожним конкретним об'єктом підвищеної небезпеки залежно від його категорії небезпеки і становить:
  • для об'єктів 1 категорії небезпеки - 200000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • для об'єктів 2 категорії небезпеки - 70000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • для об'єктів 3 категорії небезпеки - 45000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Термін дії: - 1 рік.
Скільки коштує?
Річний страховий тариф залежить від категорії небезпеки об'єкта і складає:
 
  • для об'єктів 1 категорії небезпеки - 1,5%;
  • для об'єктів 2 категорії небезпеки - 0,6%
  • для об'єктів 3 категорії небезпеки - 0,4%.
Переваги страхування в МСК.
Страхування відповідальності від МСК - вигідне рішення для Вашого бізнесу;
Співпрацюючи з МСК, Ви отримуєте індивідуальний підхід, конкурентні ціни, якісний сервіс;
Так само МСК гарантує швидке прийняття рішення про виплату.
 
Як оформити договір страхування?
 
Необхідні документи:
документи необхідні для ідентифікації страхувальників.

 


 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2019 Міжнародна страхова компанія