Як скласти електронний європротокол

Електронний європротокол 

Тепер при настанні страхового випадку ДТП водії при наявності смартфонів, планшетів з доступом до мережі інтернет мають можливість скласти електронний європротокол онлайн.
Електронний Європротокол оформити можна, за допомогою спеціально розробленого сервісу. Який з 19 вересня 2011 року, при вступі в силу Закону України «Про внесення змін до деяки законодавчо АКТІВ України относительно дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» від 17.02.2011 №3045-VI. Має ту ж юридичну чинність, як і паперовий варіант.

- Європротокол в паперовому вигляді, який отримує кожен власник авто, при реєстрації страхового поліса. Електронний варіант оформлення європротоколу при наявності телефону з виходом в інтернет (досить 3G мережі) більш ефективний в порівнянні з паперовим.

- При заповненні паперового Європротоколу ви не повинні допускати помилок, уникати закреслень і виправлень, так як бланк у Вас один.

- Фотографії дтп, сліди від коліс, пошкодження, положення тз щодо розмітки і т.д. автоматично подгружаються до вашого оформлення дтп. Що робить передачу знімків простішим.

- Покрокова інструкція не дасть Вам помилитися і не внести потрібних даних, просто заповнюйте всі необхідні поля по порядку. в те, що трапилося вознекновенія питання, на кожному етапі існують підказки.

- Так само в електронному варіанті існує пробна версія протоколу, якщо у Вас буде бажання потренуватися.

Важливо пам'ятати, що при оформленні Європротоколу страхове відшкодування ограніченно.На даний момент згідно з розпорядженням "Нацкомфінпослуг від 29.12.2016 №3471, цей ліміт состовляет 50 000 грн.

Скласти європротокол онлайн

«Електронний Європротокол» впроваджена в МТСБУ з 01.10.2017 року. Згідно з рішенням ПРЕЗИДІЇ МТСБУ від 13.07.17 № 403/2017, Європротокол, оформлений за допомогою електронної системи, є повним аналогом Європротоколу надісланих або предявленних страховику в паперовій формі.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2022 Міжнародна страхова компанія