Державна фіскальна служба назвала розміри штрафів за порушення строків ввезення авто з іноземною реєстрацією

Державна фіскальна служба опублікувала роз'яснення порядку ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні і назвала розміри штрафів за порушення цих норм.
Про це з посиланням на прес-службу УКРІНФОРМ повідомляє БізнесЦензор.
ДФС нагадує, що ввезти авто з іноземною реєстрацією без оплати митних платежів можуть нерезиденти терміном до 1 року. Громадяни України при ввезенні таких автомобілів повинні сплатити всі митні платежі.
Ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією можливий тільки для особистого користування особи, яка ввозить авто. При втраті або псування авто термін ввезення зупиняється.

Після закінчення терміну автомобіль повинні вивезти з України за рахунок власника.
Нерезиденти не можуть передавати в користування ввезені в Україну автомобілі з іноземною реєстрацією. При продажу такого автомобіля нерезидент повинен подати декларацію, сплатити податки і збори. Тільки після цього розмитнений автомобіль з дозвільними документами, з проходженням контролю на виконання екологічних норм може бути проданий.
"Коли резидент купує нерозмитнений автомобіль, він порушує законодавство", - заявляє ДФС. Порушником є ​​не тільки громадянин, який ввіз авто, але і той, хто його купив.
Громадяни України можуть ввозити авто з іноземною реєстрацією в Україні з метою транзиту в рамках до 10 діб.
За порушення термінів ввезення авто з іноземною реєстрацією штрафи можуть становити: перевищення не більше, ніж 3 доби - штраф 850 грн, не більше 10 діб і в разі повторного випадку - 5100 грн, перевищення терміну більш, ніж на 10 діб - 17 тисяч гривень.
За комерційне використання авто з іноземною реєстрацією штраф становить 300% несплаченої суми митних платежів.
За порушення термінів транзиту авто штрафи становлять: за порушення термінів не більше, ніж на добу - 170 грн, за порушення термінів не більше, ніж на 10 діб - 3400 грн, за понад 10 діб - 8500 грн. Джерело: https://biz.censor.net.ua/n3032106

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія