Нацкомфінпослуг пропонує встановити ліміт максимальної виплати за шкоду, заподіяну майну.

Нацкомфінпослуг предлагает Встановити ліміт максімальної виплати по обов'язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності за шкоду, заподіяну майну, в размере 130 тис. Грн (Ранее 100 тис. Грн), життю та здоров'ю третіх осіб - 260 тис. Грн (Ранее 200 тис. Грн).

Крім того, в Україні відбулася реформа реєстрації транспортних засобів дозволяє зареєструвати автомобіль без прив'язки до місця прописки і, отже, в техпаспорті не вказується місце експлуатації. Крім того, сервісні центри укрупнюються і створюються у великих містах, а значить, люди, які проживають в невеликих населених пунктах і селах практично не можуть купити страховку за ту ціну, яка для них передбачена.

"З цією метою ми змінили підхід і поміняли коефіцієнти, пов'язані з місцем реєстрації транспортного засобу, на прив'язку до реєстрації самого страхувальника. Якщо він зареєстрований в селі, то при розрахунку вартості поліса будуть прийматися коефіцієнти, передбачені для цієї місцевості. Це призведе до перерозподілу коефіцієнтів . і тепер 5-я і 6-я зони буде розраховуватися в нормальному режимі, як це повинно.

Крім того, доданий коефіцієнт для електромобілів, якого раніше не було. Для сприяння розвитку ринку електротранспорту в Україні це понижуючий коефіцієнт 0,9%. Вперше внесли коефіцієнт, що застосовується при розрахунку вартості ОСАГО для тролейбусів - 1%.

Проектом розпорядження також планує збільшення коефіцієнта для іноземців, тому, що наша страховка для них повинна коштувати стільки, скільки або "зелена карта", або страхування в країні реєстрації. Крім того, прибрали ті коефіцієнти, які були безглузді і фактично ніколи не використовувалися, наприклад, за шахрайство.

Пропонується також ввести коефіцієнт який дає можливість страховикам, враховуючи зростання цін і частоту страхових випадків встановлювати вартість поліса ОСАЦВ трохи вище для того щоб перекрити збитковість своєї діяльності.
Крім того з метою врегулювання питання про застосування бонус-малус була внесена норма, що умови його застосування регулюються підзаконним документом яким встановлюється, що кожен страховик для себе повинен розробити порядок застосування бонус-малус і дотримуватися його.

При цьому єдиною обмовкою є, що якщо він буде використовувати цей механізм то зобов'язаний його використовувати для всіх договорів які укладає. Якщо він прийме рішення не використовувати бонус-малус, то також для всіх договорів. Крім того, зміни торкнулися самих коефіцієнтів по бонус-малус шляхом скорочення кроку при зменшенні вартості платежу і невеликого підвищення при збільшенні. 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія