МТСБУ дало оцінку діяльності українських страхових компаній по ОСЦПВ за 2 квартал 2019 року

МТСБУ оприлюднило квартальну оцінку діяльності українських страхових компаній по ОСЦПВ за січень-червень 2019 року, проаналізувавши фінансову звітність і показники 48 страховиків-членів Бюро за такими критеріями, як загальна оцінка діяльності компанії, якість врегулювання збитків і рівень скарг від потерпілих.

Пояснення щодо розділу «індикатор оцінки показника «рівень скарг від потерпілих та страхувальників» 

За 2—й квартал 2019 р МСК отримала оцінку червоного кольору  (низьку).

Дана оцінка сформована автоматично внаслідок отримання МТСБУ декілька скарг.  Нагадуємо, що МТСБУ примає усі скарги крім тих, за якими є рішення суду.

Аналізуючи ці дві скарги, доводимо до відома, що це є наслідок врахування МТСБУ скарг, які не мають правового сенсу, а саме: одна зі скарг надана на той факт, що Страховик зволікає з виплатою страхового відшкодування. Пояснення: на момент подання даної скарги  виплата страхового відшкодування сплачена в повному обсязі в строки, передбачені Законом України про ОСЦПВ. Інша скарга була від особи, яка на момент ДТП мала недіючий договір страхування  ОСЦПВ та відповідно якій було відмовлено в виплаті страхового відшкодування.

ТДВ «МСК» впродовж багатьох років виконує свої обов’язки перед страхувальниками. Також, робимо зауваження, що дана ситуація не носить системний характер. За останні кілька років це перший випадок. 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія