У другому кварталі 2019 року відбулися зміни в складі акціонерів ТДВ «МСК».

Серед нових учасників Товариства: великий інвестиційний фонд «ДЕЛЬТА РОСТ» (м.Київ) та один з провідних представників інтелектуальної та проектної галузі України - ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ ”СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ БУДПРОЕКТ".

До складу міноритарних учасників Товариства також увійшли представники нової ТОП-команди Компанії, вітчизняні підприємці, провідні IT-фахівці та експерти фінансового ринку.

Наглядову раду ТДВ «МСК» очолив Кирило Нефедов. До складу наглядової ради також увійдуть Василь Хома, Вадим Киричко і Володимир Скалацький, які мають багаторічний успішний досвід управління, антикризового та інвестиційного менеджменту на українському і міжнародному ринках.

Нові Інвестори і Команда компанії першочерговими цілями визначили забезпечення стабільного фінансового становища компанії, збереження динаміки продажів і показників виплат, а в найближчому майбутньому - запуск унікальної для страхового ринку нової стратегії розвитку.

Вона буде заснована на колаборації з новими для страхового ринку, але більш зручними і зрозумілими для клієнта маркет-Плейс, а також використанні сучасних каналів комунікації з клієнтами.

В цілому «МСК» продовжить нарощувати страховий портфель, розробляти та впроваджувати нові страхові продукти, стежити за якістю послуг, що надаються і покращувати їх.

Зміна в складі акціонерів супроводжується залученням в команду нових досвідчених фахівців. У числі їх головних завдань - поліпшення корпоративного управління і вихід на міжнародний ринок страхування.

«У наших найближчих планах зі співробітництва - забезпечення населення і бізнес-сегмента якісними страховими послугами, підвищення рівня страхової культури в Україні, впровадження різних програм онлайн-страхування, участь в державних програмах і розробки нових інноваційних продуктів, - заявив Кирило Нефедов. - Ми плануємо активно взаємодіяти з іншими учасниками ринку, міжнародними експертами, Регулятором і Моторним бюро. Пріоритетні напрямки нашої роботи - цивілізований страховий ринок, повернення інвесторів, задоволені клієнти і, звичайно, прибуткова діяльність компанії! »

 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія