Обов'язковому мед страхування в Україні — БУТИ!

Президент України Володимир Зеленський дав своїй команді два роки на запуск обов'язкового медичного страхування, але Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька поки не знає, як буде виглядати ОМС і за якою моделлю воно буде працювати.

З 2020 року системні зміни почнуться на рівні поліклінік і лікарень по всій країні. Страхування в широкому сенсі слова - це гарантії надання медичних послуг.

 

Для впровадження медичного страхування в Україні вже діє на первинній ланці медичної допомоги сучасна модель оплати послуг лікарень, яка вже діє на первинній ланці медичної допомоги - НСЗУ Національна служба здоров'я України почала перераховувати гроші в медустанови конкретного пацієнта, який уклав там декларацію зі своїм лікарем.

 

З другої половини 2019 року Нацслужби здоров'я почне оплачувати, у напрямку від сімейного лікаря, рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця і інші аналізи і діагностичні процедури в будь-якому медзакладі - за вибором пацієнта і безкоштовно для нього.

 

У 2020 році таким чином будуть покриватися всі рівні медичних послуг, включаючи лікуванням в стаціонарі.

Політика МОЗ України - забезпечити кожному українцеві гарантоване покриття основних медичних послуг первинної, спеціалізованої, екстреної допомоги через Національну службу здоров'я. І додатково - дати роботодавцям, державним установам, місцевої влади та пацієнтам всі можливості скористатися перевагами страхування.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія