Нові технології на варті.

Університет Південної Австралії (UniSA) у співпраці з канадською компанією розробляє "пандемічний безпілотник" для віддаленого моніторингу та виявлення людей з інфекційними респіраторними захворюваннями.
Дрон буде обладнаний спеціальним датчиком і системою комп'ютерного зору, який може контролювати температуру, частоту серцевих скорочень і дихання, а також виявляти людей, якs чхають і кашляють в натовпі, офісах, аеропортах, круїзних лайнерах, будинках для людей похилого віку та інших місцях, де можуть збиратися групи людей.
Частоту серцевих скорочень і частоту дихання можна вимірювати з високою точністю в межах 5-10 метрів від людей, використовуючи безпілотники і на відстані до 50 метрів за допомогою стаціонарних камер. Вчені також розробили алгоритми, які можуть інтерпретувати дії людини, такі як чхання і кашель. Ця технологія може стати ефективним засобом скринінгу пандемії COVID-19. Спочатку вона була передбачена для зон військових дій і стихійних лих, а також для дистанційного моніторингу частоти серцевих скорочень недоношених дітей в інкубаторах.
За матеріалами techno.bigmir.net

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія