Міжнародна страхова компанія («МСК») ЗБІЛЬШИЛА КАПІТАЛ ДО 29 958 110 ГРН.

Наприкінці березня 2020 року відбулися загальні збори учасників Міжнародної страхової компанії «МСК», де було затверджено збільшення статутного капіталу на суму 5 (п’ять) мільйонів гривень.

Загальний регулятивний капітал компанії після доформування склав 29 958 110 грн.

За словами основного бенефіціара та голови наглядової ради «МСК» Кирила Нефьодова: «Це лише перше збільшення фондів у цьому році. Акціонери планують подальшу грошову підтримку та програму реінвестування, яка була затверджена наприкінці 2019-го. Крім того, результати роботи компанії за I квартал 2020 року є досить переконливими. Менеджмент успішно втілює інновації, і природна реакція власників - підтримати позитивні зміни. Ми вдячні Правлінню та команді за віддачу та ефективність».

Нагадуємо, що «МСК» спеціалізується на роздрібному страхуванні, має 22 ліцензії, зелену відзнаку світлофора МТСБУ та є одним із лідерів ринку онлайн-продажів та продажів електронних полісів ОСЦПВ.

Серед власнікив «МСК» є фінансисти та крупні гравці аграрного та інжинірінгового секторів економіки нашої країни, вітчизняний венчурний фонд та ТОП-менеджмент компанії.

Кінцевими власниками компанії є громадяни України, серед яких фінансисти та крупні гравці аграрного та інжинірінгового секторів економіки нашої країни, вітчизняний венчурний фонд та ТОП-менеджмент компанії.

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія