"МСК" НАРОЩУЄ СПІВПРАЦЮ З ВНЗ В УСІХ МІСТАХ УКРАЇНИ

У Каразінському університеті відбулася зустріч проректора, доцента Антона Пантелеймонова, представників економічного факультету, зокрема декана, доцента Олександра Давидова, завідувача кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, професора Тамари Меркулової, з першим заступником голови правління міжнародної страхової компанії «МСК» Ігорем Слукіним, працівником компанії, студентом 4 курсу кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки економічного факультету Олексієм Щепкою.

Під час зустрічі обговорено перспективу подальшої співпраці та партнерства.

«Наразі компанія йде в ногу з часом та тримає курс на інноваційні впровадження й сучасний розвиток діяльності. Маємо низку ідей, пов’язаних із діджиталізацією та спрощенням надання послуг за допомогою перенесення функціоналу в смартфони», — зауважив Ігор Слукін. 

Тамара Меркулова наголосила, що освітні програми економічного факультету, безпосередньо кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки, збігаються з потребами, необхідними на ринку праці. Також зауважила, що багато студентів вдало поєднують навчання та роботу.

Продовжив думку Антон Пантелеймонов, який розповів про вагому перевагу студентів-каразінців, що можуть обирати міжфакультетську дисципліну: «Дуальна освіта — це унікальна особливість, якою можуть скористатися наші студенти. Це особливо зручно, якщо здобувачі освіти вже працюють, адже в такому випадку можуть самостійно чи, порадившись із роботодавцем, внести корективи у власну освітню траєкторію».

Наприкінці зустрічі було підписано угоду про співпрацю, що передбачає подальшу реалізацію спільних проєктів.

«Ми нарощуємо співпрацю з ВНЗ в усіх містах України, цього разу це Харків, місто по праву вважається студентською столицею України. Це символічно для нас тому що ТДВ "МСК" засновано у Харкові.  Ми створюємо унікальну можливість для спілкування, співробітництва, обміну досвідом, вдосконалення освітнього процесу, формування високого рівня лояльності та довіри до страхових компаній, підвищення якості практичної професійної підготовки студентів», — зазначив голова наглядової ради «МСК» Кирил Нефьодов.
https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/719874.html

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2021 Міжнародна страхова компанія