Наглядова Рада

Нефьодов
Кирил Євгенович

Голова Наглядової Ради

Кирил Нефьодов від 2002 року працює у фінансовому секторі України, має успішний досвід менеджменту в банківській галузі, розвитку проектів «із нуля», перезавантаження бізнес-моделей, антикризового менеджменту.

Протягом останніх 10 (десяти) років працював Віце-президентом Банку «ГЛОБУС» (м. Київ), Членом Спостережної Ради «АРТЕМ-БАНК» (м. Київ), головою правління банку «КонКорд» (м. Дніпропетровськ). 

Раніше також обіймав керівні посади в компаніях інвестиційного банкінгу та waste management, займався підприємницькою та консультаційною діяльностю в сфері економіки, фінансів та маркетингу. 

Освіта: закінчив Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ) за фахом «Облік і аудит». Наразі проходить навчання в бізнес-школі MBS, програма МВА за спеціалізацією «Маркетинг та продажі».

Швець 
Юрій Анатолійович

Член Наглядової Ради

Юрій Швець — в українському страховому бізнесі понад 10 років. Сьогодні є одним із найдосвідченіших фахівців на страховому ринку України в сегменті корпоративного та медичного страхування. Входив до складу співзасновників та Ради Директорів Страхової Компанії «ДніпроІнмед», м. Дніпро.

2014−2015 роках займав позицію СЕО  та керуючого директора в структурах страхової групи «Salamandra»

Сьогодні пан Швець активно інвестує в insurtech-проєкти як в Україні, так і за її межами. А також має власні проєкти в агросекторі Республіки Казахстан.

Гічко
Олексій Олександрович

Член Наглядової Ради

Має багаторічний успішний досвід операційного управління, побудови систем безпеки та протидії ризикам — на великих підприємствах України в фінансовому та агропромислових секторах, в складі одного з найбільших фінансово-промислових холдингів України.
У компанії Олексій Олександрович займається питаннями правової та економічної безпеки, підвищенням ефективності праці та захистом фінансових інтересів акціонерів та інвесторів Компанії. Також, пан Гичко буде займатися питаннями розширення партнерської взаємодії Компанії з системними контрагентами, в тому числі - з корпоративними клієнтами державного сектора.

Освіта: закінчив Дніпропетровський Національний Університет, факультет «Правознавство».

Хома
Василь Васильович

Член Наглядової Ради

Від 1985 по 1987 рік проходив військову службу в лавах Збройних сил Радянського Союзу, брав участь у бойових діях у складі обмеженого контингенту радянських військ у Демократичній Республіці Афганістан.
Від 1987 по 1989 рік працював у Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова.
Від 1994 по 1998 рік працював юрисконсультом у Харківській міській раді, набував незамінного юридичного досвіду в галузі місцевого самоврядування.
1998 року балотувався і був обраний депутатом Харківської міської ради ХХІІІ скликання.
Від 1998 по 2002 рік очолював КП «Харківський міський науково-консультативний правовий центр».
2005 року обіймав посаду наукового працівника Інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Академії правових наук України.
Від 2002 по 2005 рік — радник із політичних і правових питань голови Харківської обласної державної адміністрації. Очолював Координаційний комітет із питань запобігання і притидії корупції й організованої злочинністі при Харківській обласній державній адміністрації.
Від 2005 по 2010 рік — голова ради директорів ТДВ «Міжнародна страхова компанія».
Із квітня 2010 року до листопаду 2014 року обіймав посаду заступника голови — керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації.


Освіта: протягом 1989-1994 ріків навчався у Харківському юридичному інституті. 2015 року закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління», магістр.

Багнюк
Вадим Володимирович

Член Наглядової Ради

З 2012 року працює в сфері інтернет маркетингу. Свою кар'єру почав в компанії "INVITRO". У 2015 році почав розвивати власну компанію з розробки веб продуктів і їх просуванню. За 5 років реалізовано понад 100 проектів у різних сферах бізнеса.


Приймав участь в розробці програмних рішень і складанні маркетингових стратегій для "Інтерпайп", "Metrolab". 
Є фахівцем в області контекстної реклами Google Adwords і Яндекс Дірект
Освіта: Дніпровський державний аграрно-економічний університет, аграрний факультет, спеціальність агроном. Додатково закінчив курси Google DIgital Workshop.
 

 

 

Показати все на карті

Copyright @ 2000-2020 Міжнародна страхова компанія